2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü gelinlerin duvaklarla, çiçeklerle, taçlarla ya da tokalarla süslediği türban modellerinin en güzellerini seçmek bizden, ilham almak sizden!

Düğün fotoğrafları, hayatımızın en özel anılarının yansımasıdır. Düğün fotoğraflarınızı ömür boyu saklayacağınızı düşünürseniz, o fotoğraflara baktığınızda asla pişmanlık duymamalısınız!

Gelinliği seçmek kadar gelin başı modeline karar vermek de oldukça zorlu bir süreç. Düğün öncesi karıştırdığımız dergilerde, dolaştığımız internet sitelerinde, hatta gittiğimiz düğünlerde gelin başı modellerine bakmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz.

Düğün öncesi kuaförde gelin başı provası yaptırmak birçok açıdan kurtarıcı bir çözüm olabiliyor. Fotoğraflarda gördüklerimiz kimi zaman gerçek hayatta o kadar da kolay uygulanamayabiliyor. Bunun için provalarda ortaya çıkan sorunlar o büyük gün gelip çattığında bizim isteklerimize uygun olarak düzeltilebiliyor.

İşinizi biraz daha kolaylaştırmak ve sizlere ilham olmak adına Gelin-lik.com olarak en güzel tesettür gelin başı modellerini bir araya topladık. Şimdi siz de bu farklı modelleri kendi gelinlik kumaşınıza uygun kumaşlarla uygulayabilirsiniz. İpekler, tüllar, şantuk kumaşlar ya da taftalar… Hangisi gelinliğiniz için uygunsa, seçim sizin…

Bir Cevap Yazın