Justin Alexander 2013 İstanbul Evlilik Fuarı

60 YILLIK NEW YORK MARKASI “JUSTIN ALEXANDER”;

İKİNCİ KEZ İSTANBUL EVLİLİK FUAR’INDA… 

TASARIMLARIYLA GELİNLİK MODASINA FARKLI BİR ÇİZGİ KAZANDIRAN 60 YILLIK NEW YORK MARKASI “JUSTIN ALEXANDER” 11 – 13 OCAK 2013 TARİHLERİ ARASINDA “EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI”NDA İKİNCİ KEZ İSTANBUL’LULARLA BULUŞACAK…

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 11. kez gerçekleşecek; “Evlilik Dünyası Fuar”ında; 2013 yılında evlenecek çiftler, gelinlikten damatlığa, düğün davetiyesinden ayakkabıya, organizasyon firmalarından düğün mekanlarına kadar her şeyi bir arada bulabilecekler ve özel imkanlardan faydalanacaklar.

Justin Alexander 2013 İstanbul Evlilik FuarıNew York’un 60 yıllık markası “Justin Alexander” birbirinden şık ve zarif  “2013 Koleksiyonunu” fuarda sergileyecek. Randevu alan gelin adaylarına yeni sezon ürünlerinde %20 indirim imkanı sunacak. Standı ziyaret edip, form dolduran tüm gelin adayları arasında yapılacak çekilişte gelinlik, abiye ve aksesuar hediyesi kazanma şansı olacak. Ayrıca ; Burcuna göre gelinliğini seçme konusunda danışmanlık alabilecek.

2013 Justin Alexander Gelinlik Aksesuar Modelleri

Yer: İstanbul Lütfi Kırdar Uluslar arası Kongre ve Sergi Sarayı 
Stand: Justin Alexander 
Salon:  İstanbul Kongre Merkezi
Stand No: C309 

Justin Alexander
Justin Alexander Facebook

 * Justin Alexander Hakkında Kısa Bilgi

Tasarımlarıyla gelinlik modasına farklı bir çizgi kazandıran Justin Alexander, 1986 yılında New York’ta kuruldu. Çok kısa bir zamanda ABD ve Avrupa’nın önde gelen gelinlik markaları arasında yerini aldı. Türkiye’de ilk kez 2007 yılında satışa başlayan Justin Alexander koleksiyonu, 2012 yılından itibaren kendi ismini taşıyan mağazalarında satışa sunuluyor. Ortadoğu ve Türkiye temsilciliğini Savaş Mazıcıoğlu’nun yürüttüğü marka, Justin Alexander adıyla İzmir Alsancak, İstanbul Erenköy ve Muğla daki mağazalarında hizmet veriyor. “En iyi kalıp” ve “En iyi tasarım” kategorilerinde uluslararası gelinlik ödülleri alan Justin Alexander, 50 ülkede 2000’den fazla mağazada yer alıyor.

Bir Cevap Yazın